Говорить вся країна

Говорить вся країна

Програма
також
Пн-Пт
| 19:30
на каналі
Програма

Про новий сезон

З понеділка по п'ятницю, о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна” відбувається показ нового сезону суспільно-важливого ток-шоу “Говорить вся країна”. Проєкт має на меті розібратися в резонансних справах, встановити справедливість та навчити українців відстоювати свої права. 

Новий сезон проєкту показує на прикладі реальних історії, як перетворити проблеми на план дій та шукати вихід із будь-якої складної ситуації.

Телеглядачі "1+1 Україна" мають можливість побачити невигадані історії, в яких героям довелося зіткнутися з несправедливістю, ударами долі, криміналом та іншими випробовуваннями, коли доводиться захищати власні права. 

Показати більше
Говорить вся країна

Це історія про подругу Вікторії, з якою вони познайомилися чотири роки тому, коли та переступила поріг будинку лікарки, щоб доглядати її старенького батька. Згодом жінка дізналася про особисте горе Надії і вирішила наполягти на тому, щоб вона звернулася на телебачення. Жінка, яка допомагає всім від скорої смерті сама опинилася в зоні ризику, тому так і поспішає із пошуком. Чи зможе Надія сьогодні вперше за 59 років почути правду? До чого в цій історії директор заводу, ДЕПО та золотий ланцюжок? І чи допоможе тест ДНК розговорити людину, яка мовчала півстоліття?

Новини

Новини проєкту