Мосейчук+

Мосейчук+

Програма
Програма

Про проєкт 

Авторський проєкт ведучої Наталії Мосейчук - “Мосейчук+” на телеканалі "1+1 Україна" показує відверті розмови з українцями - людьми, які впливають на долю нашої країни, які своїми вчинками рухають країну вперед та визначають її майбутнє. Це глибокі історії про тих, хто щодня чесно виконує свою роботу, кому знайоме слово відповідальність, хто став фундаментом країни та міцно тримає тил та передову.

У розмові із ведучою герої розповідають, як вони переживають війну та глибоку трансформацію країни, на чому тримаються, які складні рішення доводиться приймати та головне – як бачать майбутнє України.

Показати більше
1 сезон
Мосейчук + Люди з Мечникова

Прем’єра авторського проєкту від Наталії Мосейчук “Мосейчук+”. На вас чекають відверті історії про людей, які впливають на долю нашої країни, які своїми вчинками рухають країну вперед і визначають її майбутнє. Перший випуск “Мосейчук+” знімали в Дніпрі. Лікарня імені Мечникова – місце, куди практично не пускають медіа. Наталії вдалося поспілкувалася з головним лікарем лікарні Сергієм Риженком. Як працює лікарня від початку війни? Як доставляють найважчих поранених? Про найважчі історії цієї війни та віру в майбутнє дивіться у першому випуску проєкту “Мосейчук+”.

Новини

Новини проєкту