Ольга Фреймут вагітна

Ольга Фреймут вагітна

Ольга Фреймут вдруге стала мамою.

Поділитися:

Напередодні новорічних свят чарівна телеведуча та улюблениця мільйонів Ольга Фреймут показала журналу VIVA свою київську квартиру. І у процесі фотосесії та інтерв'ю з'ясувалося, що Ольга Фреймут вагітна! 

Керівник управління стилю "1+1 медіа" Ольга Слонь вибирала для героїні винятково об'ємне вбрання, що приховують фігуру, і на наше резонне питання "чому?" дві Ольги лише багатозначно перезирнулися. Так, Ольга Фреймут  вдруге стане мамою. Ведуча дуже просто відповіла, що завжди мріяла про це і трепетно ставиться до цієї теми.

Ми вітаємо Ольгу Фреймут! В ексклюзивному інтервю журналу Ольга роповідає про свій затишний дім, особливості інтер'єру і предмети мистецтва в ньому, про колекціонування порцеляни, секрети краси й догляду за собою, виховання доньки, стосунки з близькими людьми, плани на майбутнє.

Тепер можна розкрити всі карти - у зв'язку з вагітністю Ольги Фреймут змінюються і її професійні плани. Тому в Новому році Оля не буде вести "Голос Країни", а акумулює сили й продовжить роботу над наступним сезоном "Нового інспектора Фреймут", а також над грандіозним телепроектом... Яким? Скоро дізнаєтеся!

Злата досі вважає, що ми вдвох - це укомплектована сім'я. Я навіть рада, що дочка так дорожить нашими відносинами. Але все-таки впевнена: вона підтримає моє рішення збільшити сім'ю, адже пріоритет для неї, хай навіть зовсім юної, - мамине щастя.

Повну версію інтерв'ю Ольги Фреймут, а також унікальну фотосесію супермами вдома шукайте в новому номері журналу Viva!

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю