“1+1 Україна” покаже документальний фільм “Щоденник Монастирського” з ексклюзивними відео з особистого архіву колишнього міністра МВС

Щоденник Монастирського
Документальний фільм про Дениса Монастирського вийде на 1+1 Україна

"1+1 Україна" готує прем'єру документального фільму “Щоденник Монастирського”, присвячений колишньому міністру внутрішніх справ Денису Монастирському.

Поділитися:

Цієї пʼятниці, 17 листопада, о 21:30 на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра документального фільму “Щоденник Монастирського”. Це фільм-портрет присвячений колишньому міністру внутрішніх справ Денису Монастирському, який загинув в авіакатастрофі в Броварах 18 січня 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "1+1 Україна" покаже цикл документальних фільмів про резонансні спецоперації СБУ, які вразили весь світ

Вперше на телебаченні ексклюзивно покажуть приватні відеощоденники Дениса Монастирського, які охоплюють період з першого дня повномасштабного вторгнення і розкриють маловідомі деталі роботи МВС і особисто Монастирського у цей період.

У документальному фільмі близькі та колеги розкажуть, яким був Денис Монастирський, які рішення він приймав і як вони вплинули на перебіг подій.  У “Щоденниках Монастирського” глядачі побачать інтервʼю дружини - Жанни Монастирської, мами Алли Монастирської, чинного міністра МВС Ігоря Клименка, а також ексклюзивний коментар президента України Володимира Зеленського.

Над проєктом працювала команда продюсера Акіма Галімова. Авторка сценарію - Ганна Юрловська, режисерка - Дарія Саричева.

Не пропустіть премʼєру документального фільму “Щоденник Монастирського” 17 листопада о 21:30 на телеканалі “1+1 Україна”.