Людмила Барбір

Ведуча “Сніданок з 1+1”, телепара Руслана Сенічкіна. Гуцулка, народилася у Карпатах. 

У перші дні повномасштабного вторгнення рф в Україну Людмила Барбір вела прямі ефіри Єдиного марафону новин. Пізніше разом з командою не полишили глядача і продовжили виходити в ефір у "Сніданку з 1+1", аби стати точкою опори і щодня в рубриці “Щоденники війни” ділитися історіями глядачів після пережитої окупації, евакуації, полону, поранень. 

Акторка. Короткометражний фільм “У всьому винен сценарист”, де Людмила Барбір зіграла головну роль разом з Остапом Ступкою взяв участь у програмі  Short film Corner на Міжнародному кінофестивалі у Каннах у 2015 році. Понад 30 робіт з дубляжу мультиплікації та кіно. В Україні її голосом розмовляють героїні світових блокбастерів «Аватар», «Росомаха», “Місія нездійсненна”, «Пірати карибського моря: На краю світу». Глядачі впізнають голос Людмили і у мультфільмах. Мортішу у легендарному мультику «Родина Адамсів» вже два роки поспіль традиційно озвучує саме Барбір. 

Відома своїми яскравими модними образами в ефірах – стильні зачіски і сукні. Брала участь у шоу “Танці з зірками” в парі з Дмитром Жуком. 

Лекторка Вищої Школи Media & Production на 1+1, де навчає студентів телевізійній майстерності та техніці мови. Вміє змінювати голоси та чудово співає. Амбасадорка інформаційних кампаній від МОМ, ЄС з протидії насильству, торгівлі людьми. Лекторка курсу з гендерночутливої журналістики зі підтримки ООН Жінки. 

Перша в Україні телезірка, яка захистила чорний пояс з японського бойового мистецтва айкі-дзюцу. Заміжня, виховує сина Тараса. Має кицьку Мусю.
 

читати більше
Соціальні мережі:
Новини
Показати більше