Єгор Гордєєв

Ведучий “Сніданку з 1+1”, що не припинив мовлення під час війни. Працює у парі з Нелею Шовкопляс. Глядачі полюбили його за індивідуальність, високий IQ і оригінальне почуття гумору. Закінчив філософський факультет КНУ ім. Т. Шевченка, а також вивчав режисуру телебачення КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого. Працював з різними проєктами на телебаченні, навіть займався розробкою нового телеканалу у Празі (Чехія), вів ранкові випуски ТСН. Записав ексклюзивне інтерв’ю з мером столиці міста Рек’явік Йоном Гнарром. Побував у студії славетного шоу Good Morning America та подарував вишиванку американській колезі Роббін Робітс. Продюсер інфотейнмент-шоу “Твій день” - найдовшого прямоефірного денного розважального шоу на українському телебаченні. Останній ефір відбувся 24 лютого 2022 року. Але Гордєєв каже, що проєкт неодмінно повернеться в ефір після перемоги України.

Захоплюється плаванням і вітрильним спортом. Любить подорожі – свого часу обійшов з наметом Іспанію і Португалію. Його пес Джум став першим собакою-оператором, який провів онлайн-трансляцію з-за лаштунків «Сніданку з 1+1». 

Амбасадор великих інформаційних кампаній від МОМ, ЄС з протидії насильству, торгівлі людьми. Лектор курсу з гендерночутливої журналістики зі підтримки ООН Жінки. Опікується Бородянським психоневрологічним інтернатом з геріатричним відділенням. Амбасадор клініки майбутнього для лікування та реабілітації постраждалих від війни - Superhumans. 

читати більше
Соціальні мережі:
Новини
Показати більше